Акумулаторен безчетков прав шлайф Milwaukee M18FDG-502X
Купи сtbi bank logo
  • Капацитет на батерията: 5,0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
  • Макс. диаметър на шлифовъчните аксесоари: 50 мм
  • Капацитет на колелото: 6/8 мм
Производител: Milwaukee
Moдел: M18FDG-502X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с  2x 5.0Ah литиево-йонни батерии, бързо зарядно устройство и куфар.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™. Универсален прием, за да се поберат както на 6, така и на 8 мм аксесоари.
Доставя се с 6 мм и 8 мм колектор, 15 мм и 17 мм гаечен ключ, 2 х екрани за прах. Подвижен екран за прах, за да се предотврати влизането на отпадъци, удължавайки живота на мотора. Гумената предна част осигурява най-удобно управление.
Габаритът показва оставащото зареждане. Най-тънкият дизайн на дръжката, наличен на пазара.
Техническа характеристика:
Капацитет на батерията: 5,0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Капацитет на колелото: 6/8 мм
Брой на доставените батерии: 2
Напрежение: 18V
Тегло (с батерия): 2,1 кг
Доставено зарядно: 59 мин
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Тресчотка Sealey STW904, 1/2", 40-220Nm
-44%