Ъглошлайф с прахоулавяне Milwaukee AGV12-125X DEG-SET, 1200 W / 4933448030
Код: 4933448030
487.18  / 952.84 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Диаметър на диска (mm): 125
  • Мощност (W): 1200
  • Размер на шпиндела: M 14
Производител: Milwaukee
Модел: AGV12-125X DEG-SET – 4933448030
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощен, 1200 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с епоксидна смола и тежка защита на намотките за удължен живот на инструмента. Много компактен и тънък дизайн за удобно управление. Функция за изключване на линия за предотвратяване на автоматично стартиране след прекъсване на захранването. Магнетичен интерфейс без инструменти за оптимална работа в ъглите и в близост до стените. Съхранение на борда на предния капак, когато се отстранява за работа в ограничени зони. Гъвкавото регулиране на височината позволява пълно използване на диамантените сегменти върху шлифовъчното колело. Предпазител за бързо освобождаване без инструменти за бързо и лесно регулиране. Прахообразната обвивка може лесно да се монтира към почистващите препарати MILWAUKEE® M-клас с уникален адаптер за „клик-система“, доставен с прахосмукачката MILWAUKEE® EMAC. Ъглова конструкция на дръжката на бала, за да се осигури по-голямо налягане във всички позиции. Четките са сменяеми, когато се носят. Доставя се с 4 м гумен кабел, дръжка за бали, шлифовъчна обвивка за шлифоване, диамантено колело за чаша 125 мм. Стандартно оборудване – Предпазен предпазител за бързо освобождаване, дръжка за бали, шлифовъчна обвивка, диамантено колело 125 мм, фланец, фланец, гаечен ключ, 4 м кабел.
Техническа характеристика:
Диаметър на диска (mm): 125
Функция за изключване на линията: Да
Макс. дълбочина на рязане (mm): 28
Мощност (W): 1200
Размер на шпиндела: M 14
Тип превключвател – Плъзгащ ключ за заключване
Тегло (кг): 2.4
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-14%
Перфоратор SDS plus Bosch GBH 2-26 DFR , 800 W / 0611254768
-47%