Ъглошлайф Milwaukee AGVM26-230GEX/DMS, 2600 W / 4933402495
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 2600 W
  • Диаметир на диска: 230 мм
  • Макс. дълбочина на рязане: 68 мм
Производител: Milwaukee
Модел: AGVM26-230GEX/DMS – 4933402495
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Корпус на мотора, оборудван с AVS, и допълнителна странична дръжка AVS за по-удобно управление и по-малко напрежение на ставите на тялото. Най-ниска вибрация в своя клас със само 2,5 m / s².  7 позиционна въртяща се главна дръжка. Фланец гайка FIXTEC ™ за бърза и лесна смяна на дискове. B-Guard предпазва както оператора, така и машината от „ефект на откат“. Мощен, 2600 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с покритие от епоксидна смола и защита от намотка за тежко натоварване за удължен живот на инструмента. Автобалансър за силно намалена вибрация на лоши дискове.  Предпазен предпазител за бързо освобождаване за лесно регулиране. Автоматични подстригващи се въглеродни четки. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 2600 W
Диаметир на диска: 230 мм
Тегло: 5.5 кг.
Все още няма отзиви.