Ъглошлайф Milwaukee AGV26-230GE/DMS, 2600 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933402490
Код: 4933402490
481.18  / 941.11 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 2600 W
  • Диаметир на диска: 230 мм
  • Макс. дълбочина на рязане: 68 мм
Производител: Milwaukee
Модел: AGV26-230GE/DMS – 4933402490
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
7 позиционна въртяща се главна дръжка. Мек старт за плавно стартиране. Мощен, 2600 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с покритие от епоксидна смола и защита от намотка за тежко натоварване за удължен живот на инструмента. Автобалансър за силно намалена вибрация на лоши дискове. Корпус на мотора, оборудван с AVS, и допълнителна странична дръжка AVS за по-удобно управление и по-малко напрежение на ставите на тялото. Най-ниска вибрация в своя клас със само 2,5 m / s².  Предпазен предпазител за бързо освобождаване за лесно регулиране. Автоматични подстригващи се въглеродни четки. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 2600 W
Диаметир на диска: 230 мм
Тегло: 5.5 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Перфоратор Bosch GBH 8-45DV, SDS-max, 1500 W, 0611265000
-6%
Електрическа бормашина Stanley FMEH850K, 850 W, 50 мм
-14%