Ъглошлайф Milwaukee AGV17-125XE, 1750 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933432230
Код: 4933432230
368.38  / 720.49 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1750 W
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
Производител: Milwaukee
Модел:  AGV17-125XE – 4933432230
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощен, 1750 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с покритие от епоксидна смола и защита от силно намотка за увеличаване на живота на инструмента. Постоянна силова електроника с мек старт за плавно стартиране. Гайка FIXTEC ™ за смяна на дискове без инструменти. Функция за изключване на линия за предотвратяване на автоматично стартиране след прекъсване на захранването. Термична защита от претоварване, за да се предотврати прегряване. Предпазен съединител за защита на потребителя от наранявания при откат. Устойчив на спукване и предпазител без инструменти за най-добра защита на потребителите и бързо регулиране. Антивибрационна странична дръжка за по-ниска вибрация. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 1750 W
Диаметър на диска: 125 мм
Тегло: 2.8 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна прахосмукачка BOSCH GAS 18V-10 L SOLO
-22%