Ъглошлайф Milwaukee AGV17-125XC, 1750 W ANGLE GRINDER WITH AVS / 4933449850
Код: 4933449850
374.38  / 732.22 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1750 W
  • Напрежение: 230 V
  • Дълбочина на рязане: 33 мм
  • Диаметър на диска: 125 мм
Производител: Milwaukee
Модел:  AGV17-125XC – 4933449850
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Мощен, 1750 W ПРОТЕКТОР-МОТОР с поле с покритие от епоксидна смола и защита от силно намотка за увеличаване на живота на инструмента. Постоянна силова електроника с мек старт за плавно стартиране. Гайка FIXTEC ™ за смяна на дискове без инструменти. Функция за изключване на линия за предотвратяване на автоматично стартиране след прекъсване на захранването. Термична защита от претоварване, за да се предотврати прегряване. Предпазен съединител за защита на потребителя от наранявания при откат. Устойчив на спукване и предпазител без инструменти за най-добра защита на потребителите и бързо регулиране. Антивибрационна странична дръжка за по-ниска вибрация. 4 м гумен кабел.
Техническа характеристика:
Мощност: 1750 W
Напрежение: 230 V
Честота: 50 Hz
Резба на шпиндела: M14
Дълбочина на рязане: 33 мм
Диаметър на диска: 125 мм
Плавен старт: Да
Предпазител: Да
Блокировка на шпиндела: Да
Защита срещу повторно включване: Да
Защита от претоварване: Да
Предпазител със защита против разбиване: Да
Странична ръкохватка: Антивибрационна
Гарантирано ниво на звукова мощност LwA: 97.5 dB (A)
Дължина на кабела: 4 м
Тегло: 2.8 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Електрически циркулярен трион Makita M5802B, 1050 W, 185 мм
-11%
Ъглошлайф Bosch GWS 19-125 CIE Professional, ф 125 мм, 1900 W
-14%
Ъглошлайф Bosch GWS 19-125 CIE Professional, ф 125 мм, 1900...