Ъглошлайф Milwaukee AGV15-150XC, 1550 W, 150 мм / 4933433250
Код: 4933433250
325.18  / 636.00 лв.
По заявка
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 1550 W
  • Диаметър на диска: 150 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 44 мм
Производител: Milwaukee
Модел:  AGV15-150XC – 4933433250
Гаранция 3 години след регистрация
Описание:
Milwaukee AGV15-125XC е професионален ъглошлайф с мощен 1550 W “PROTECTOR-MOTOR”  мотор с епоксидно защитно покритие на ротора и статора.  Иновативната FIXTEC гайка позволява смяната на диска без инструменти. Вградения електронен блок обединява няколко функции – плавен пуск, защита от претоварване и защита от повторно включване при спиране на захранването. Антивибрационната ръкохватка значително редуцира вибрациите при работа. Предпазния съединител предпазва потребителя от обратен удар при заклинване на диска.  Регулирането на предпазителя на диска не изисква използването на инструменти.
Техническа характеристика:
Мощност: 1550 W
Диаметър на диска: 150 мм
Тегло: 2.6 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.