Ъглошлайф Milwaukee AG800-125EK, 125 mm, 800W
Купи сtbi bank logo
  • Мощност: 800 W
  • Дълбочина на рязане: 33 mm
  • Обороти на празен ход: 11500 min-1
  • Диаметър на диска: 125 mm
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Ъглошлайфа на Milwaukee AG800-125EK е с мощност 800 W и диаметър на диска 125 mm.Той е с плавен старт и с дължина на кабела 4 метра.Има функция Line lock, която предотвратява случайно включване на машината.
Параметри:
Мощност: 800 W
Дълбочина на рязане: 33 mm
Диаметър на диска: 125 mm
Резба на шпиндела: M14
Тегло: 2.1 kg
Гаранция: 3 години
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Диаметър на диска (мм)
Марка
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Прахосмукачка за сухо и мокро почистване Draper 20515, 1250 W, 20 L
-37%
Прахосмукачка за сухо и мокро почистване Draper 20515, 1250...
-19%
Ъглошлайф Bosch GWS 9-125 , 900 W , 125 мм
Саблен трион Bosch GSA 1300 PCE 1300W
-14%